אין מוצרים בעגלה.
BPI Sports Ultra Premium Whey-HD 798G
תשלובת 4 סוגי חלבון - BPI

99

אבקת חלבון bpi – השילוב המושלם של 4 סוגי חלבון איכותיים

תוקף דצמבר 2018

נקה

מיוצרת ממרכיבים סופר איכותיים המספקים לגוף כמות חלבון אופטימלית.
ההבטחה של יצרני אבקת חלבון bpi, היא כי מה שיש על התווית, נמצא בתוך האבקה.
מכילה חלבונים נוספים המאפשרים מספר מהירויות של ספיגת החלבונים בגוף, מה שתומך בתהליך התאוששות ארוך ואיכותי.

תורמת לתהליך ההתאוששות של הגוף, לאחר אימון אינטנסיבי וקלה לעיכול.
איננה מכילה חומרים המזיקים לגוף ומכילה חומצות אמינו מסועפות החיוניות לתהליכים רבים הכוללים סנתוז של החלבונים בגוף, שיקום הרקמות והשרירים בגופנו ועוד.

האבקה מכילה תשלובת של 4 סוגי חלבון איכותיים המגיעים כולם ממי גבינה (חלבונים מלאים) – חלבון מי גבינה מרוכז, חלבון חלב מרוכז-קזאין, חלבון מי גבינה איזולייט,חלבון חלב איזולייט המספקים לשרירים את כמות חומצות האמינו הנדרשת להם לצורך ההתאוששות מהפעילות המאומצת ומעודדים את התאוששות הרקמות והתאים לפרק זמן ממושך.

תורמת לתהליך ההתאוששות של הגוף, לאחר אימון אינטנסיבי וקלה לעיכול.

אבקת חלבון bpi הינה אבקת חלבון מומלצת לשימוש לאחר כל אימון, כתוספת לחלבונים שמקבל הגוף מהארוחה שבעקבות האימון וגם כתחליף לארוחה מלאה במקרים שבהם אי אפשר לאכול ארוחה שלמה לאחר האימון ובכל זאת רוצים להבטיח התאוששות אופטימלית של כל השרירים הרלוונטיים, שיקום רקמות שנפגעו (עקב למשל היווצרות קרעים מיקרוסקופיים) ובניית תאים חדשים שיגדילו את מסת השריר וייצרו את המראה הרצוי והמרשים.

אבקת החלבון של חברת bpi מספקת לשרירים את כל חומצות האמינו הנחוצות להם, כולל את 8 חומצות האמינו החיוניות (איזולאוצין, לאוצין, ואלין, פנילאלנין, טריפטופן, ליזין, מתיונין וטראונין) שהגוף אינו יודע לייצר בכוחות עצמו. מאחר שאבקה זו מכילה 4 סוגים של חלבון (קזאין, מי גבינה איזולייט, חלב איזולייט ומי גבינה מרוכז), וכל סוג שכזה משפיע בקצב אחר ובזמן אחר, התוצאה היא אספקה אופטימלית של כל מה שהשרירים צריכים לאורך זמן ובהתאם מקסימום תועלת מכל אימון.

סיבה טובה נוספת לבחור באבקת החלבון של bpi היא האיכות הגבוהה של כל מוצרי חברה זו, שידועה באמינותה המלאה ובהקפדה המוחלטת על שימוש במרכיבים מובחרים בלבד.

רכיבים תזונתיים

מידת המיכל : 798 גרם

מנת הגשה : סקופ 1 – 38 גרם

מספר מנות הגשה : 21 מנות

כל מנת הגשה מכילה :

קלוריות 160

שומן 3 גרם

שומן רווי 2 גרם

פחמימות 5 גרם

סוכר 3 גרם

חלבון 25 גרם

95 מ״ג כולסטרול
115 מ״ג סידן
120 מ״ג נתרן

Message Us
Loading...

מארזי מיקס חטיפי חלבון - מארז שני ב 25% הנחה! סגור