מחיר מבצע!

Refined Nutrition Creatine Complex 300g SALE

קריאטין קומפלקס – תערובת עוצמתית של חמישה סוגי קריאטין לסיוע בצמיחת מסת השריר ולעזור לך להגיע ליעדי הכושר שלך!

מוצר זה חסר כרגע במלאי ואינו זמין.

תיאור

קריאטין קומפלקס הוא תערובת עוצמתית של חמישה סוגי קריאטין, בשילוב עם מרכיבים שנבחרו בקפידה כמו AAKG, ג’ינסנג סיבירי וציטרולין מלאט. נוסחה ייחודית זו נועדה לשפר את הביצועים הספורטיביים, לתמוך בצמיחת מסת השריר ולעזור לך להגיע ליעדי הכושר שלך.

המפתח לנוסחה מתקדמת זו טמון בתערובת המגוונת של מקורות קריאטין. עם קריאטין מונוהידראט מיקרוני, קריאטין מונוהידראט ממוגן, קריאטין פוספט, קריאטין ציטראט וטריקריאטין מלאט, אתה מקבל ספקטרום מקיף של תרכובות קריאטין הפועלות באופן סינרגטי כדי לתדלק את השרירים שלך ולמקסם את פוטנציאל האימון שלך.

קריאטין הוא תוסף ידוע ביכולתו להגביר כוח, כוח וסיבולת במהלך אימונים אינטנסיביים. על ידי מילוי מאגרי הקריאטין של הגוף שלך, המוצר עוזר לך לדחוף את החזרות הנוספות הללו, להעלות את הביצועים שלך ולפרוץ דרך רמות.

אבל הנוסחה הזו לא עוצרת בקריאטין בלבד. הוא כולל גם AAKG (Arginine Alpha-Ketoglutarate), התומך בייצור תחמוצת החנקן ומקדם זרימת דם מוגברת, ומספק חומרים מזינים חיוניים לשרירים שלך לביצועים מיטביים.

ג’ינסנג סיבירי, המופק מ-Eleutherococcus senticosus, כלול כדי לספק תמיכה אדפטוגנית, המסייע לגוף שלך להסתגל ללחץ פיזי ולשמור על ביצועים שיא.

סיטרולין מאלט הוא מרכיב מרכזי נוסף במתחם זה, הידוע בתפקידו בקידום ייצור תחמוצת החנקן, שיפור הסיבולת והפחתת עייפות השרירים. זה עוזר לשפר את זרימת הדם ואת אספקת החומרים המזינים לשרירים שלך, תומך בצמיחתם ובהחלמה שלהם.

5 גרם קריאטין

100% טהור

ממקסם את הביצועים

הגדל כוח

גודל: 300 גרם

מנות: 30

גודל הגשה: 10 גרם

Creatine Complex – 5000mg

AAKG Complex – 100mg

L-Citrulline DL Malate (1,1)

Siberian Ginseng – 100mg

הצעת הגשה: מערבבים 2 כפיות (10 גרם) עם 250 מ”ל מים קרים. צרכו 1-2 מנות ביום, מנה אחת בין הארוחות. בימי אימון קח מנה אחת 30 דקות לפני או במהלך האימון שלך.

חוות דעת

אין עדיין חוות דעת.


רק משתמשים רשומים אשר רכשו מוצר זה יכולים לרשום חוות דעת.