מוצר עם משלוח חינם

Two Weider Nutrition Joe’s Soft Bar 24x50g

229.00

מבצע זוג מארזי חטיפי חלבון רכים של גו’ מבית ווידר Joe’s Soft Bar עם טעם של חטיף רגיל
דל סוכר וקלוריות – החלופה מושלמת לחטיפי ממתקים רגילים!

תוקף המוצר לכל טעם מצוין בתיאור המוצר למטה

נקה

תיאור

מבצע זוגות! 24 חטיפי חלבון רכים של גו’ מבית ווידר -Joe’s Soft Bar

תוקף המוצר בטעם Chocolate Caramel הוא 31/08/2024

תוקף המוצר בטעם Cookie Dough Peanut הוא 14/08/2024

פינוק אמיתי של מסת חלבון רכה במיוחד עם שכבת קרמל שמנת וציפוי שוקולד חלב טעים

כל חטיף מכיל 13-14 גרם חלבון ( תלוי טעם )

חטיפי החלבון החדשים שלנו הם באמת מיוחדים – וזו הסיבה שהחלטנו לקרוא להם על שם מייסד החברות שלנו, מר ג’ו ווידר.

מלבד היותם מאופיינים בערכים התזונתיים המושלמים שלהם, ה-Joe’s Soft Bars שלנו תואמים לכל חפיסת ממתקים שוקולד רגילה בכל הנוגע לטעם ופינוק.

ב-WEIDER, המשימה שלנו היא לספק ללקוחותינו את תזונת הספורט והתוספים הטובים ביותר, כדי שיוכלו לחיות חיים בריאים ולהגיע לספורטאים שלהם.

מטרות. עם יותר מ-85 שנות ניסיון בענף זה, הבנו את החשיבות של שימוש רק באיכות הגבוהה ביותר, המהימנה ביותר מרכיבים בכל המוצרים שלנו.

טעמים:

Joe’s Soft בטעם שוקולד-קרמל- עם 25% חלבון, ה-Soft Bar הטעים מושלם עבור כל אדם פעיל או ספורטאי ותורם לתחזוקה וצמיחה של השרירים.  בכל בר יש רק 173 קלוריות והוא דל בסוכר – הפינוק הקטן והמתוק המושלם לאנשים המודעים לבריאות וקלוריות! כל קופסה מכילה 12 ברים מזינים וטעימים להפליא (50 גרם לבר).

• חטיף : 50 גרם
• דל סוכר
• רק 173 קלוריות

רכיבים: 32% שוקולד חלב עם ממתיק (ממתיק: מלטיטול; חמאת קקאו, אבקת חלב מלא, מסת קקאו, מתחלב: לציטינים; חומרי טעם טבעיים), 17% מילוי בטעם קרמל (חומר נפח: פולידקסטרוז; ממתיק: מלטיטול; שומן צמחי ללא מימן (שמן לפתית, שיאה), חמאת קקאו, צביעה מזון: תרכיז תפוחים והיביסקוס; מתחלב: לציטינים; מלח, חומרי טעם וריח), חלבון חלב, קולגן הידרוליזט, חומר נפח: פולידקסטרוז; חומר לחות: גליצרול; סירופ אוליגופרוקטוז, מים, שמן קוקוס, אבקת קקאו דלת שומן, חומרי טעם וריח, מלח, ממתיק: סוכרלוז. חטיפת חלבון עם ציפוי 25% שוקולד חלב. עם ממתיקים. טעם שוקולד-קרמל. מיוצר במתקן המעבד גם סויה, גלוטן, בוטנים, אגוזים למאכל, ביצים, תורמוסים, גופרית דו חמצנית, סולפיטים, דגים

Joe’s Soft Bar בצק עוגיות בוטנים – חטיף החלבון החדש והרך להפליא שלנו עם ליבת חלבון רכה עם שכבת קרמל שמנת וציפוי שוקולד חלב טעים! רק 1.8 גרם סוכר לחטיף – חלופה מושלמת לחטיפי ממתקים רגילים!

מסת החלבון הרכה להפליא מכוסה בשכבת קרמל שמנת ומצופה במיטב של שוקולד חלב. נוסף על כך, הבר מכיל 10% חתיכות בוטנים אמיתיות עבור חווית טעם אולטימטיבית !

עם 28% חלבון, ה-Soft Bar הטעים הוא מושלם עבור כל אדם פעיל או ספורטאי ותורם לשמירה וצמיחה של מסת השריר. כל חטיף מכיל פחות מ-200 קלוריות והוא דל בסוכר – הפינוק הקטן והמתוק המושלם לבריאות ולקלוריות אנשים מודעים!

• חטיף : 50 גרם

• דל סוכר

• פחות מ-200 קלוריות

• חטיף : 50 גרם

רכיבים: 22% שוקולד חלב עם ממתיק (ממתיק: מלטיטול; חמאת קקאו, אבקת חלב מלא, מסת קקאו, מתחלבים: לציטינים (סויה), חומרי טעם וריח), חלב חלבון, חומר לחות: גליצרול; שכבה בטעם קרם (חומר נפח: פולידקסטרוז; ממתיק: מלטיטול; חומר לחות: גליצרול; עיסת קקאו, חלבון סויה, סויה שמן, חמאת קקאו, אבקת חלב מלא, מלח, מתחלבים: לציטינים (סויה), חומרי טעם וריח), 9.6% בוטנים, פריכיות חלבון סויה (חלבון סויה, עמילן טפיוקה, מלח), קולגן הידרוליזט, גלוטן חיטה הידרוליזה, חמאת קקאו, ממתיק: מלטיטול, סוכרלוז; שמן סויה, אבקת קקאו דלת שומן, מלח, חומרי טעם וריח, מתחלבים: לציטינים (סויה).

חוות דעת

אין עדיין חוות דעת.


רק משתמשים רשומים אשר רכשו מוצר זה יכולים לרשום חוות דעת.