אבקת חלבון קזאין

Applied Nutrition 100% Casein 900g

189.00

אבקת חלבון 100% קזאין מבית Applied Nutrition חיוני
לתדלוק השרירים במהלך השינה ! עם תוספת של תערובת אנזימי עיכול.

נקה

תיאור

אבקת חלבון 100% קזאין מבית Applied Nutrition
100% חלבון קזאין – אבקת חלבון ללילה עם תוספת של תערובת אנזימי עיכול- 900 גרם

חלבון 100% קזאין חיוני לכל מי שרוצה לתדלק את השרירים שלו במהלך השינה, כאשר זה לא מעשי לצרוך מזון או שתייה. במהלך תקופה זו הגוף שלך יכול להיכנס למצב רעב ועלול להתחיל לפרק רקמת שריר. זה עשוי להשפיע לרעה הן על התאוששות השרירים והן על הביצועים. כתוצאה מכך חלבון 100% קזאין מתעכל באיטיות לאורך זמן ממושך (עד שבע שעות), ובכך מספק לשרירים שלך את חומצות האמינו הנדרשות לסינתזה של רקמת השריר, מה שמקל על תיקון וצמיחה.

חלבון 100% קזאין מארח פרופיל חומצות אמינו מלא ומכיל חומצות אמינו מסועפות חיוניות (BCAA) שהן אבני הבניין לחלבונים חדשים. עם מינימום שומן ופחמימות, המוצר הזה בהחלט מחמיא למטרות הרצויות של דיאטה מבוקרת קלוריות.

• אידיאלי לצריכה לפני השינה

• תורם לשמירה וצמיחה של מסת השריר

• גלוטמין (חומצה גלוטמית) טבעית למנה -4.3 גרם

• חלבון שחרור זמן

• תוספת של תערובת אנזימי עיכול

• שחרור חלבון בזמן

הוראות שימוש :

מערבבים 2 כפיות (30 גרם) עם 500 מ”ל מים או חלב לתוך שייקר Applied Nutrition (ככל שפחות נוזלים כך השייק יהיה סמיך יותר). לנער ולצרוך. השתמש ממש לפני השינה לקבלת תוצאות מיטביות, אך ניתן גם ליטול בין ארוחות או 2-3 פעמים ביום.

סקופים מוערכים בלבד, מומלצים מאזני שקילה.

רכיבים :

קרם תותים

קזאין מיסלר (96%) (חלב), טעם טבעי, קסנתן גאם (מעבה), LactoSpore® (Bacillus Coagulans), ממתיקים (סוכרלוז, סטביול גליקוזידים), צבע טבעי (אדום סלק), קומפלקס האנזים DigeZyme® (עמילאז, פרוטאז, צלולאז, לקטאז, ליפאז).

קרם שוקולד

קזאין מיסלר (89%) (חלב), אבקת קקאו, טעם טבעי, קסנתן גאם (מעבה), LactoSpore® (Bacillus Coagulans), ממתיקים (סוכרלוז, סטביול גליקוזידים), קומפלקס האנזים DigeZyme® (עמילאז, פרוטאז, צלולאז, לקטאז ליפאז).

קרם וניל

קזאין מיסלרי (96%) (חלב), טעם טבעי, קסנתן גאם (מעבה), LactoSpore® (Bacillus Coagulans), ממתיקים (סוכרלוז, סטביול גליקוזידים), קומפלקס האנזים DigeZyme® (עמילאז, פרוטאז, צלולאז, לקטאז, ליפאז).

כל מרכיב במוצר זה נבחר בקפידה ומנוטר באמצעות מערכת ניהול האיכות שלנו כדי להביא לך את רמת הביטחון הגבוהה ביותר. מוצרים סופיים מיוצרים ונארזים במעבדה מוסמכת ISO 22000, BRC, GMP והלאל.מוצר מוסמך חלאל

בדוק עם איש מקצוע מוסמך בתחום הבריאות לפני השימוש במוצר זה אם אתה מתחת לגיל 18, בהריון או מניקה תינוק או אם יש לך מצב רפואי ידוע או חשוד או נוטל/י תרופות מרשם או OTC כלשהן. לא לשמש כתחליף לתזונה מגוונת ואורח חיים בריא. אחסן מוצר זה במקום קריר יבש, הרחק מילדים. אל תחרוג מהשימוש המוצע. לתאריכי עדיף לפני ומספר אצווה ראו בתיק.

חוות דעת

אין עדיין חוות דעת.


רק משתמשים רשומים אשר רכשו מוצר זה יכולים לרשום חוות דעת.