אין מוצרים בעגלה.
VEGAN FREAK, Vegan protein shake
אבקת חלבון טבעונית משובחת - 20 גרם חלבון למנה
אבקת חלבון טבעונית משובחת - 20 גרם חלבון למנה אבקת חלבון טבעונית משובחת - 20 גרם חלבון למנה

169

אבקת חלבון טבעונית VEGAN FREAK

נקה

ויגן פריק היא תשלובת חלבון טבעונית יחודית המופקת מ 100% מקור צמחי בלבד ומכילה את כל ספקטרום חומצות האמינו החיוניות והלא חיוניות, סיבים תזונתיים וחומצות שומן חיוניות. התשלובת מכילה 3 מקורות לחלבון – חלבון אפונה מבודד, וחלבון המפ (קנביס) אורגני וחלבון סשה inchi. ללא חומרים מלאכותיים בכלל

אבקת חלבון טבעונית מספקת מענה מושלם לכל מי שלא רוצה לצרוך מוצרים מן החי. VEGAN FREAK הנה אבקה משובחת במיוחד, שכולל חלבונים מהמקורות שנחשבים לאיכותיים ביותר: אפונה (וליתר דיוק חלבון אפונה מבודד), המפ (קנאביס) וכן חלבון של פרי פרואני בשם SACHA INCHI שסגולותיו הבריאותיות מוכרות עוד מימי האינקה.

הספיגה של החומרים השונים שמרכיבים את VEGAN FREAK הינה אופטימלית בזכות היעדר החלב והסויה, ועוד כדאי לדעת שאין בה כלל סוכר או כולסטרול, ושכל מנת הגשה (במשקל 30 גרם) כוללת רק 120 קלוריות.

אבקת חלבון טבעונית כוללת את כל 8 חומצות האמינו החיוניות לגוף, ובפרט אלה שנקראות מסועפות – לאוצין, איזולאוצין ו-ואלין – ואשר לוקחות חלק מרכזי בבניית מסת שריר ואפשור התאוששות מיטבית לאחר כל אימון.

תשלובת החלבון VEGAN FREAK כוללת גם סידן חיוני, ולנוכח יתרונותיה המרובים לא מפתיע לגלות שלא רק הטבעונים שבינינו מתלהבים ממנה ומשתמשים בה כדי להעצים את האימפקט של כל אימון אלא גם אלה שעדיין משתמשים במוצרים מן החי אבל יודעים לזהות איכות אמיתית.

רכיבים תזונתיים למנת הגשה (30 גרם):

20 גרם חלבון.
120 קלוריות למנת הגשה.
3 גרם שומן במנת הגשה
0 מ״ג של כולסטרול.
4 גרם פחמימות.
0 גרם סוכר.
250 מ״ג סידן.

מכילה 30 מנות הגשה.

Message Us
Loading...

כל מארזי חטיפי החלבון, מארז שני ב 25% הנחה סגור