מוצר עם משלוח חינם

MuscleTech Nitro-Tech Ripped 1.8kg

329.00

תשתלובת חלבונים עם רכיבים התורמים לירידה במשקל

נקה
הצג עגלה

תיאור

הכירו את NITRO-TECH RIPPED נוסחת החלבון האולטימטיבית התומכת בירידה במשקל.

MuscleTech עיצבה את הנוסחה הייחודית הזו כדי לספק חלבון טהור במיוחד בתוספת תוצאות הרזיה אמיתיות – זה לא דומה לשום דבר שראית בעבר. שלא כמו המתחרים, כל סקופ של NITRO-TECH RIPPED מספק מינון שנחקר מדעית של מרכיב הירידה במשקל העיקרי שלו, C. canephora robusta, אשר מגובה בשני מחקרים אנושיים לתוצאות שניתן לסמוך עליהן!

NITRO-TECH RIPPED מספקת תחילה תערובת של 30 גרם של פפטידי מי גבינה ומבודדים לעיכול, ערבוב קל ורמות גבוהות של חומצות אמינו מסועפות חיוניות (BCAA). חוקרי MuscleTech לא עצרו שם, שכן כל מנה של שתי כדורים של פורמולת חלבון 6 ב-1 המדהימה והחדשה הזו מספקת גם MCTs, L-carnitine L-tartrate, תמצית תה ירוק, תמצית ורדים ואבקת אצות. C. canephora robusta לירידה במשקל!

מספק מי גבינה מבודד ופפטידים נקיים במיוחד

NITRO-TECH RIPPED מספקת 30 גרם מלאים של חלבונים בעלי הערך הביולוגי הגבוה ביותר שיש. אלו הם כמה מהמקורות הנקיים ביותר לחלבון הזמינים לספורטאים. פפטידי מי גבינה הם חומצות אמינו עוצמתיות המכילות רכיבים המופקים ממולקולות חלבון מי גבינה מלאות בהרבה. פפטידי מי גבינה יכולים לקדם התאוששות שרירים מפעילות גופנית. יתרה מכך, לפפטידי מי גבינה יש את אחד הערכים הביולוגיים הגבוהים ביותר (BV) מכל מקור חלבון, ערך שניתן למקורות חלבון כדי למדוד עד כמה הם נספגים ומשמשים את הגוף.

מכיל מנה מוכחת קלינית של מרכיבי הרזיה

NITRO-TECH RIPPED כולל מרכיבים פופולריים כגון L-carnitine L-tartrate, תמצית תה ירוק. חוקרי MuscleTech כללו גם מנות של אצות, תמצית ורדים ואבקת שמן MCT עבור נוסחה ייחודית באמת. בנוסף, הוא מכיל את החומרים שנחקרו מדעית של C. canephora robusta כדי לתמוך בתוצאות הרזיה אמיתיות.

טכנולוגיית סינון רב פאזי

כל כף של NITRO-TECH RIPPED מכילה 30 גרם חלבון, בעיקר מבודד חלבון מי גבינה ופפטידי מי גבינה.

חלבון מי גבינה ב-NITRO-TECH RIPPED עבר סינון באמצעות Multi-Phase Filtration Technology עבור פחות שומן, לקטוז וזיהומים מאשר מקורות חלבון זולים יותר. יתר על כן, NITRO-TECH RIPPED מיוצר על פי תקני cGMP, כפי שנדרש עבור כל תוספי התזונה כדי להבטיח איכות ושלמות.

מכיל 42 מנות הגשה

חוות דעת

אין עדיין חוות דעת.


רק משתמשים רשומים אשר רכשו מוצר זה יכולים לרשום חוות דעת.