מהי אבקת חלבון איזולט ומהו סוד ההצלחה שלה

כולנו חייבים לצרוך חלבון, בכדי לספק לגוף חומר שהוא למעשה מאבני הבניין היסודיות שלו. החלבון נחשב לאחד מאבות המזון החשובים והחיוניים ביותר, אולם לא תמיד ניתן לסמוך על צריכתו ממקורות טבעיים. במיוחד עבור אנשים שנמצאים בשגרת אימונים קבועה, פותחו אבקות חלבון בעלות הרכב מושלם. במיוחד עבור ספורטאים, במיוחד עבור אנשים הרוצים לבנות מסת שריר וכאלה השואפים להימנע מהשמנה, כדאי להכיר במיוחד את האבקה המשופרת, שנקראת אבקת חלבון איזולט. מהי בדיוק אבקה זו? למה היא מועילה ומדוע היא נחשבת לכל כך מצליחה ומבוקשת?

אבקת חלבון איזולט – החלבון הנקי ביותר

מדוע מעדיפים ספורטאים ומפתחי גוף מקצועיים לצרוך אבקת חלבון איזולט ולא אבקה אחרת? הסיבה לכך הינה שמדובר באבקה שהיא למעשה החלבון הנקי ביותר. מי שמשתמש במוצר אחר, מי שרוכש אבקת חלבון אחרת, למעשה מכניס לגופו תוספים שאינם נחוצים לו. כאשר אנשים מקפידים להתאמן באופן קבוע, כאשר הם מקפידים על תפריט מדויק ולא רוצים להכניס לגוף מרכיבים שמפריעים לחיזוק השרירים או יוצרים רקמת שומן, יש היגיון להעדיף את האבקה הטובה והנקייה ביותר.

לבנות את השרירים

החלבונים מהווים מרכיב חשוב הבונה את השרירים. לכן, מי שרוכש אבקת חלבון הכי טובה למעשה רוצה להעניק לגוף את התנאים האופטימליים לייצור רקמת שריר. מחקרים מראים שחלבון איכותי ומרוכז משפר מאוד את התוצאות של האימון. אבקה שמיוצרת מחלבון נקי, בלי תוספות מיותרות, נמצאת בשימוש אצל הספורטאים הבכירים ואצל אלה שעוסקים בפיתוח גוף מקצועי או חצי מקצועי.

למעשה, הגוף צריך לא רק את החלבון עצמו ולכן יש משמעות נוספת לצריכה של אבקת החלבון 1UP, למשל. החלבונים המצויים בתוך האבקה מורכבים מחומרים שנקראים חומצות אמינו. אלה חומרים שהגוף עושה בהם שימוש באופן יום יומי וחלק מהם מוטמעים בשרירים באופן שמחזק אותם ומשפר את היכולת של המתאמן. תוך כדי חילוף החומרים מסייע החלבון לייצר מסה גדולה יותר של השריר ולכן – ברור מדוע האבקות מומלצות לעוסקים בספורט ומדוע יש העדפה מיוחדת לאבקה הטובה ביותר.

החלבון שנספג בקלות

מותגים מובילים המקובלים כיום בישראל כמו dymatize elite ידועים בכך שריכוז החלבון שבהם ניכר ביותר. החלבון, שעשוי בדרך כלל ממי גבינה, נחשב למצוין גם בשל העובדה שהוא נספג בקלות בגוף. לעומת אבקות מאיכות פחות טובה, הוא לא רק נספג טוב מאוד ובמהירות, הוא גם לא יכיל חומרים מוספים מלבד החלבון הטהור. אילו חומרים מוספים ניתן למצוא באבקות חלבון מהפחות טובות? למשל, פחמימות וכן גם שומנים. ישנם מתאמנים שעבורם תוספת של פחמימות תהיה בעלת תועלת, אבל עבור הרוב, אלא שאינם רוצים באבקה שאיננה כוללת אך ורק חלבון, הבחירה ברורה.

מתי לצרוך חלבון

עבור אלה שמשתמשים לראשונה באבקות החלבון, עבור אלה שנפגשים לראשונה בשמות כגון חלבון קזאין או איזולט, עולה השאלה – מתי יש לצורך את האבקה. קודם כל, נדגיש שלמרות שצורכים את האבקות בשתיה, איך להתייחס לכך כאל משקה שכן מדובר במזון לכל דבר. ועבור ספורטאים ומתאמנים, חשוב מאוד לדעת מהו הזמן הנכון לצורך את אבקות החלבון. כאשר מדובר באיזולט, שהוא כאמור נספג מאוד מהר בגוף, כדאי להשתמש סמוך למועד האימון. כך משיגים את האפקט הטוב ביותר.

האם ניתן להתייחס אל האבקה בתור מקור בלבדי לחלבון? התשובה שלילית. תפריט מאוזן ובריא לספורטאי יכלול גם מגוון מאכלים הנחשבים לבריאים ועשירים בחלבון. כך, ביחד עם השימוש הקבוע באבקה של חלבון איכותי מעניקים לגוף את התנאים האופטימליים לחיזוק השריר.


×

שלחו לנו הודעת וואצפ

×
אוהבים מבצעים והנחות?
השאירו את המייל שלכם ואנו נדאג לעדכן אתכם בכל מה שחם וחדש
מבטיחים לא להציק
אוהבים מבצעים והנחות?
השאירו את המייל שלכם ואנו נדאג לעדכן אתכם בכל מה שחם וחדש. מבטיחים לא להציק
המייל שלכם בטוח אצלנו, אנחנו לא חולקים אותו עם אף גורם אחר.